Moskva CSKA sai Euroliigas hooaja teise kaotuse ({{commentsTotal}})

Baskonia - Moskva CSKA
Baskonia - Moskva CSKA Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Moskva CSKA korvpalliklubil tuli Euroliigas vastu võtta hooaja teine kaotus, kui võõrsil jäädi alla Saski Baskoniale 73:76.

Võitluslikus mängus lõppes kohtumise avaveerand 21:21 viigiga, kuid poolajaks saavutas kodumeeskond napi kahepunktilise edumaa. Kolmanda veerandi lõpuks suutis Venemaa meisterklubi CSKA tabloole tuua küll viiginumbrid, ent viimasel veerandil võidutses kolme punktiga taaskord Baskonia, kes võitis lõppkokkuvõttes kohtumise 76:73.

Baskonia parimana tõi Vincent Poirier 18 punkti. Tornike Shengelia panustas võitu 15 silmaga, Matt Janning lisas 13 punkti. CSKA resultatiivseimana viskas Alec Peters 20 punkti,  Cory Higgins sai teise parimana kirja 17 silma.

Reedel olid võistlustules ka tabelis vastavalt esimest ja teist kohta hoidnud Fenerbahce ja Madridi Real. Türgi klubi oli võõrsil parem Panathinaikosest 81:69, Hispaania meister alistas Anadolu Efese 84:82.

Liigatabeli liidrina jätkab Fenerbahce, kes on kogunud 11 mänguga kümme võitu. Teisel kohal on Madridi Real, kolmandal tabelireal jätkab Moskva CSKA.