Saaremaa VK kaotas Prantsusmaa tippklubile ja langes eurosarjast ({{commentsTotal}})

Saaremaa VK - Poitiers kohtumine CEV Challenge Cupi 1/16-finaalis
Saaremaa VK - Poitiers kohtumine CEV Challenge Cupi 1/16-finaalis Autor/allikas: CEV.eu

Saaremaa Võrkpalliklubi kaotas CEV Challenge Cupi 1/16-finaali kordusmängu Prantsusmaa tippklubile Poitiers 0:3 ja langes edasisest konkurentsist.

Avageimi 24:26 kaotanud Saaremaa hoidis teises geimi keskel kolmel korral ka kolmepunktist edu, kuid geimi lõpp kuulus võõrustajatele ja nad võitsid selle 25:22. Kolmandas geimis Poitiers visalt võidelnud Saaremaale väga palju võimalusi ei andnud ning 25:21 geimivõiduga kindlustati ka edasipääs.

Saaremaa parimana tõid Siim Põlluäär ja Rauno Tamme kümme punkti, üleplatsimeheks kerkis Poitiers'le 12 silma toonud Zouheir El Graoui.

Koduväljakul toimunud mängu kaotas Saaremaa 2:3.

Kolmapäeval, läheb Pärnu Võrkpalliklubi samuti CEV Challenge Cupi kordusmängus vastamisi Itaalia klubi Monza Vero Volley'ga. Avamängu kaotas Pärnu 0:3.