Pärnu suutis TalTechi vastu poolajaga visata vaid 19 punkti ({{commentsTotal}})

Korvpalli Eesti-Läti ühisliiga kohtumine BC Kalev/Cramo - TalTech
Korvpalli Eesti-Läti ühisliiga kohtumine BC Kalev/Cramo - TalTech Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas toimus kolmapäeval Eesti klubide osavõtul üks kohtumine, kui TalTech alistas võõrsil Pärnu Sadama 70:48.

Pärnu spordihallis toimunud kohtumises viskasid meeskonnad avaveerandil kahe peale vaid 16 punkti, kui Pärnu võitis selle 9:7. Poolajaks oli TalTech läinud aga 26:19 juhtima ning suurendas eduseisu teisel poolajal jõudsalt. Võõrustajad tabasid väljakult viskeid vaid 29-protsendiliselt (15/43), 18 kaugviskest läbisid korvirõnga kolm.

TalTechi kasuks viskas Toomas Raadik 17 punkti ja noppis kaheksa lauapalli, koguni 16 lauapalli võtnud Jaan Puidet lisas kuus punkti ja sama palju korvisööte. Pärnu resultatiivseimaks kerkis 14 viskest 4 tabanud Saimon Sutt, kelle arvele kogunes 12 punkti.

TalTech jätkab viie võidu ja nelja kaotusega seitsmendal kohal, Nelja võidu kõrvale kuuenda kaotuse saanud Pärnu on üheksas.