Saaremaa Võrkpalliklubi pääses eurosarjas 1/16-finaali ({{commentsTotal}})

Saaremaa VK
Saaremaa VK Autor/allikas: CEV

Taanis peetud CEV Challenge Cupi kvalifikatsiooniringi kordusmängus teenis 3:2 võidu Gentofte, kuid Saaremaa Võrkpalliklubi kindlustas endale kodusaalis 3:0 teenitud võiduga koha eurosarja 1/16-finaalis.

Esimese geimi kaotas Saaremaa 21:25, kuid järgmises kahes geimis eestlased ei eksinud ja panid oma paremuse maksma tulemusega 25:23, 25:15. Just need kaks geimivõitu tagasid Saaremaale edasipääsu 1/16-finaali, sest eelmisel nädalal said eestlased kodusaalis taanlastest jagu tulemusega 3:0. Neljanda geimi 25:22 võitnud Gentofte viigistas seisu 2:2-le ning vormistas endale kohtumise võidu viiendas geimis tulemusega 15:13.

Saaremaa võrkpalliklubi parim oli 18 punktiga Siim Põlluäär.Gentofte meeskonna resultatiivseim oli 16 punktiga Mads Mollgaard.

Järgmises ringis läheb Saaremaa Võrkpalliklubi vastamisi Prantsusmaa klubiga Poitiers.