Saaremaa alustas Eesti võrkpalliklubide eurohooaega ajaloolise võiduga ({{commentsTotal}})

Saaremaa VK
Saaremaa VK Autor/allikas: Eesti Võrkpalli Liit

Saaremaa Võrkpalliklubi oli klubi ajaloo esimeses euromängus võidukas, kui kodusaalis alistati Taani võistkond Gentofte raskelt tulnud avageimi järel 3:0.

Avageimis oli külalismeeskonnal kasutada koguni kaheksa geimpalli, ometi võitis Saaremaa 40 minutit kestnud geimi 34:32. Teises geimis jõudis Gentofte nende poolt vaadates seisuni 18:19, aga Saaremaa võitis 6:2 spurdiga geimi 25:20. Kolmandas ei jätnud kodumeeskond vastastele erilist võimalust ja võitis selle 23 minutiga 24:15.

Rauno Tamme tõi Saaremaa resultatiivseimana 14 punkti, Siim Põlluäär lisas 13 ja Eddie Rivera 11 silma.

CEV Challenge Cupi kvalifikatsiooniturniiri kordusmäng toimub Taanis 13. novembril, Saaremaad sõidab toetama ka kümmekond fänni. "See on äärmiselt positiivne, et meie fännid selle mitte just kõige odavama tee ette võtavad ja meiega kaasa tulevad. Välismängudel on omade tugi eriti tähtis," rääkis esmaspäeval klubi tegevjuht Hannes Sepp.