Kalev/Cramol tuli Ühisliigas tunnistada Himki paremust ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo - Chavaughn Lewis
BC Kalev/Cramo - Chavaughn Lewis Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Korvpalli VTB Ühisliigas tuli BC Kalev/Cramol vastu võtta hooaja esimene kaotus, kui võõrsil jäädi alla Himkile 80:73 (22:12, 15:15, 17:18, 26:28).

Ühisliiga avamängus Ivan Almeida abil Novgorodi kindlalt alistanud Kalev/Cramo oli pühapäevases kohtumises avaveerandist alates võõrustajate peatamisega hädas.

Valitsev Eesti meister Kalev/Cramo kaotas esimese veerandi kümne punktiga (22:12) ja ka poolajaks ei suudetud kaotusseisu vähendada (37:27). Pärast vaheaega Kalev/Cramo mäng mõnevõrra paranes, kui kolmas veerand võideti 18:17 ning neljandal veerandil suudeti kaotusseis vahepeal vähendada juba neljale silmale. Paraku tõi Himki lõpuspurt lõppkokkuvõttes võidu võõrustajatele, kes alistasid Eesti klubi 80:73.

Himkile tõi kõige enam punkte 23 silma visanud Aleksei Šved, kelle arvele jäi ka kuus lauapalli ja üheksa resultatiivset söötu. Švedile järgnesid Antonio Crocker 17 punktiga ja Jordan Mickey 16 silmaga. Kalev/Cramo parimana viskas Branko Mirkovic 14 silma ja andis seitse resultatiivset söötu.