Kalev/Cramo jäi CSKA-le võõrsil kindlalt alla ({{commentsTotal}})

{{1540229160000 | amCalendar}}
VTB Ühisliiga kohtumine BC Kalev/Cramo - Moskva CSKA
VTB Ühisliiga kohtumine BC Kalev/Cramo - Moskva CSKA Autor/allikas: Sander Koit/ERR

Korvpalli VTB Ühisliigas kaotas valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo võõrsil Moskva suurklubile CSKA 75:102.

Avaveerandi 14:31 kaotanud Kalev/Cramo võitis teise veerandaja ühe punktiga, 24:23. Kolmandat veerandit alustati 5:0 spurdiga ja jõuti võõrustajatest 11 punkti kaugusele, seejärel hakkas vahe jõudsalt kärisema ja lõpusireeniks jäi tabloole CSKA 27-punktiline võit.

Kaheksast väljakult sooritatud viskest viis tabanud Ivan Almeida tõi Kalev/Cramo resultatiivseimana 18 punkti ja viis korvisöötu, Janari Jõesaar lisas 13 ja Reggie Lynch 11 silma. CSKA kasuks tõi Othello Hunter 19 punkti ja kaheksa lauapalli.

CSKA võitis lauavõitluse 37:26, Eesti klubi tegi 18 pallikaotust vastaste 12 vastu. Moskva hiid tabas 37-st vabaviskest 34.

CSKA on võitnud kõik neli senist kohtumist, Kalev/Cramol on tabelis üks võit ja kaks kaotust.