Kaotusseisu jäänud Audentes teenis viimase veerandiga hooaja esimese võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Naiste Eesti-Läti Ühisliigas tuli Audentese Spordiklubi välja kaotusseisust ja alistas G4S Noorteliiga naiskonna seisuga 72:67.

Noorteliiga naiskond alustas mängu võimsalt, kui rebisid end 9:2 ette ning esimese veerandi lõpuks suutsid nad oma eduseisu kasvatada üheksapunktiliseks, 27:18. Vahepeal 12-punktiliseks kärisenud punktiskoor hakkas sulama teise veerandi keskel ning esimene poolaeg lõpetati endiselt Noorteliiga eduseisus 46:39. Kui korvidevaene kolmas veerand lõpetati seisuga 55:48, siis viimasel neljandikul pööras Audentese Spordiklubi mängu enda kasuks, viigistas seisu ning võttis seejärel võidu seisuga 72:67.

Võitjate resultatiivseim oli 24 punkti visanud Greeta Üprus, kes võttis lisaks seitse lauapalli. Noorteliiga parim oli 15 silma naiskonnale teeninud Triinu Ojala.

Avakohtumises pidi Audentese Spordiklubi tunnistama seisuga 90:50 Tartu Ülikool/Kalevi paremust. G4S Noorteliigale oli tegu neljanda järjestikuse kaotusega.