Noorteliiga naiskond pidi võõrsil leppima kaotusega ({{commentsTotal}})

G4S Noorteliiga kohtumises  FCR Media/Rapla KK vastu
G4S Noorteliiga kohtumises FCR Media/Rapla KK vastu Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR Sport

Naiste Eesti-Läti ühisliigas pidi G4S Noorteliiga naiskond tunnistama võõrsil Daugavpilsi paremust 47:52.

Avaveerandi lõpuks oli Eesti naiskond jäänud seitsme punktiga võõrustajatest maha (9:16), kuid teise veerandi lõpu eel viigistas Noorteliiga seisu 25:25-le ning läks kohtumist Janne Pulga kaugviskest juhtimagi 28:25. Kolmanda veerandi algul rebis Daugavpils uuesti kuue silmaga eest, ent otsustavale veerandile läks siiski vastu ühepunktilisest eduseisust G4S Noorteliiga naiskond. Daugapils pani oma paremuse lõplikult maksma viimase kolme minutiga, kui 47:47 viigiseis vormistati 52:47 võiduks.

Noorteliiga resultatiivseim mängija oli 13 punkti ja kuue lauapalliga Janne Pulk. Võitjate parim oli kaksikduubliga (19 punkti ja 14 lauapalli) Inga Voronko.

Reedel lähevad Eesti-Läti ühisliigas vastamisi Tartu Ülikool/Kalev ja BK Jelgava/BJSS.