Tiitlikaitsja Saaremaa kostitas Limbaži järjekordse kaotusega ({{commentsTotal}})

Saaremaa Võrkpalliklubi
Saaremaa Võrkpalliklubi Autor/allikas: Siim Semiskar

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas alistas Saaremaa VK koduväljakul külla sõitnud lõunanaabri OC Limbaži/MSG seisuga 3:0.

Esimesed kaks geimi mängiti tasavägiselt, kuid Saaremaa pani siiski oma paremuse maksma 25:23, 25:23. Viimase geimi võitis Saaremaa suureskooriliselt 25:12. Võitjate resultatiivseim oli 14 punktiga Rivera Eddie, vastaste parim oli kaheksa silma teeninud Nasonovs Aleksandrs.

Saaremaa jaoks oli tegu teise võiduga. Avamängus võitsid nad 3:0 TalTechi. Seejärel pidid nad tunnistama Tartu Bigbanki paremust 1:3. OC Limbaži/MSG pole uuel hooajal võitu kirja saanud.