Kalev/Cramo võitis Soome hõbedameeskonda suure ülekaaluga ({{commentsTotal}})

Kalev/Cramo mängijad
Kalev/Cramo mängijad Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo pidas viimase hooajaeelse sõprusmängu Soome hõbedameeskonna Salon Vilpas Vikingsiga, kes alistati seisuga 104:73.

Esimene veerandaeg algas tasavägiselt, kuid seejärel pani Kalev/Cramo oma paremuse maksma ja teisele veerandajale mindi 31:24 eduseisust. Kodus mänginud eestlasi ei suutnud vastased üllatada ka teisel neljandikulja nii lõppes esimene poolaeg Kalev/Cramo juhtimisel seisuga 59:38. Kui kolmandal veerandil lasid soomlased veel eestlastel domineerida, siis viimane neljandik mängiti viiki.

Kalev/Cramo resultatiivseim mängija oli 24 punkti visanud Chavaughn Lewis. Talle lisas 20 silma Branko Mirkovic ja 17 punkti Janari Jõesaar. Vastaste parim oli 24 punkti visanud DJ Fenner.

Järgmisel reedel alustab Kalev/Cramo hooaegaOlybet Eesti-Läti korvpalliliiga kohtumisega Läti meistri BC Ventspilsi vastu.