Tallinna Kalev vandus tasavägises kohtumises alla Soome hõbedameeskonnale ({{commentsTotal}})

Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinna Kalev/TLÜ Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome korvpalli meistriliiga mullune hõbedameeskond Salon Vilpas alistas hooajaeelses kontrollkohtumises Tallinna Kalev/TLÜ meeskonna numbritega 98:95.

Mäng algas mõlemalt poolelt korviderohkelt ning esimese veerandaja lõppedes oli seis 30:30. Poolajaks õnnestus Vilpasel end aga 55:51 ette rebida ja viimane neljandik algas samuti külaliste 75:74 juhtimisel. Neljandal veerandajal võrdne heitlus jätkus, aga Soome klubi oli 23:21 parem, mis andis neile kokkuvõttes napi kolmepunktilise võidu, kirjutab Korvpall24.ee.

Tallinna Kalev/TLÜ parimana viskas Taylor Stafford 29 punkti. Leemet Loik lisas 15, Damarcus Harrison ja Karl-Johan Lips mõlemad 11 silma.

Laupäeval läheb Salon Vilpas vastamisi valitseva Eesti meistri Kalev/Cramoga.