Eesti Ujumisliit sai tunnustuse Aasta Tervisetegu 2018 ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ujumine.
Ujumine. Autor/allikas: Laura Arum-Lääts

Laupäeval toimuval Eesti tervisemessil kuulutas Lastevanemate Liit Eesti Ujumisliidu Aasta Tervisetegu 2018 vääriliseks.

Eesti Lastevanemate Liit nimetas kaks Aasta Tervisetegu 2018. Ühe teoga tänatakse Eesi Ujumisliitu kõigile lastele ujuma õppimiseks võimaluste loomise e. kooliujumise edendamise eest ja teise teoga Villem Linki lastele ujuma õppimisel eeskujuks olemise eest.

Eesti Ujumisliidu president Karol Kovanen võttis Tervisemessi raames toimunud auhinnagalal vastu Aasta Tervisetegu 2018 tunnustuse.

"Meil on just Lapsevanemate Liidu  tunnustuse üle väga hea meel, kuna see annab meile kinnitust, et  lapsevanemad väärtustavad laste ujuma õppimist koolis," rääkis Eesti Ujumisliidu ujumise algõpetuse projektijuht Helen Link. "Meile on see väga oluline, sest ujuma õppimisel on vaja lapsevanema panust nii julgustuse kui ka toetuse näol."

Eesti Lastevanemate Liidu juhatuse liige Kristiine Vahtramäe lisas: "Eesti Lastevanemate Liit on üle-eestiline organisatsioon ja meie valikuks oli Eesti Ujumisliit ja kooliujumise edendamine just selle tõttu, et see puudutab kõiki Eesti lapsi. Me peame oluliseks, et lapsed liiguks ja elaks tervislikult ja ujumise puhul on veel olulisem nende turvalisus."

Igal aastal toimuval Eesti tervisemessil pärjatakse tervisevaldkonnas tegutsevate erialaliitude ja organisatsioonide arvates suuremat tunnustust ja avalikkuse tähelepanu ja austust väärivad teod auhinnaga ja tunnustusmärgi avaliku kasutamise õigusega.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: