TLÜ naiskond pidi Ülikoolide Euroopa mängudel Marburgi paremust tunnistama ({{commentsTotal}})

Tallinna Ülikool - FCR Media/Rapla KK
Tallinna Ülikool - FCR Media/Rapla KK Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel teenis Tallinna Ülikooli naiskond kohamängul üheksandale positsioonile kaotuse, kui Saksamaa Marburgi Ülikoolile jäädi alla 50:62.

Marburg asus avaveerandil 23:13 juhtima, aga poolajaks õnnestus TLÜ-l kaotusseis vähendada viiele punktile. Kolmas veerandaeg oli taas vastaste kontrolli all, mis võideti 18:7. Kuigi viimasel neljandikul suutis TLÜ 16:12 parem olla, tuli vastu võtta ikkagi 12-punktiline kaotus, kirjutab Korvpall24.ee.

Janett Perv viskas TLÜ parimana 14 punkti. Sandra Tael lisas kümme silma ja võrdselt kuus punkti tõid Eliise Pajumets, Rosemary Rits ning Greeta Üprus. Võitjate resultatiivseim oli Jennifer Crowder 28 punktiga.

Laupäeval peab TLÜ oma viimase mängu turniiri 11. koha peale. Vastaseks saab Vilniuse Ülikooli ja Ungari Kehakultuuri Ülikooli paari kaotaja.