Lauri Malsroos lõpetas rattaorienteerumise EM-il esikümne piirimail ({{commentsTotal}})

Lauri Malsroos
Lauri Malsroos Autor/allikas: Eesti Orienteerumisliit

Rattaorienteerumise Euroopa meistrivõistlused Ungaris Budapestis jätkusid lühiraja võistlusega, kus Lauri Malsroos saavutas eestlaste parimana 12. koha.

Malsroos oma sõnul seekord mägisel maastikul medalite eest heidelda ei suutnud, kuid esikuuiku koht oleks parema orienteerumissoorituse korral olnud saavutatav. Teistest eestlastest saavutas Priit Poopuu 32., Margus Hallik 33. ja Marek Karm 44. koha.

Naiste seas saavutas ainsa eestlannana EM-il startinud Eleri Hirv 25. koha. Meesjuunioridest oli Märten Henrik Pais lühirajal 31.

Rattaorienteerumise EM-programm lõpeb pühapäeval segateatesõiduga, kus Eestil on välja panna kaks võistkonda. Esindusvõistkond läheb rajale koosseisus Eleri Hirv, Lauri Malsroos ja Margus Hallik.