Eesti korvpallikoondis kaotas Markkaneniga Soomele võõrsil 19 punktiga ({{commentsTotal}})

{{1529944980000 | amCalendar}}
Korvpalli maavõistlus: Eesti - Soome
Korvpalli maavõistlus: Eesti - Soome Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti korvpallikoondis kaotas Helsingi Hartwall Arenal toimunud sõpruskohtumises põhjanaabritele 76:95.

Soomlased lubasid Eestil esimesel veerandajal visata vaid kümme silma enda 25 vastu, teisel veerandajal mäng võrdsustus ning poolajapausile mindi 18:14 lõppenud veerandajalt.

Mängupilti parandanud Eesti suutis kolmanda veerandaja 27:24 võita, viimasel kümnel minutil olid taas paremad soomlased. Eesti koondise resultatiivseim oli 17 punkti visanud Siim-Sander Vene, ühe punkti vähem tõi Kristjan Kitsing ja kaks kolmest tabanud Kristian Kullamäe arvele jäi 14 silma. Soomlasi vedas nende staar Lauri Markkanen, kes viibis väljakul 26 minutit ja viskas selle ajaga 23 punkti ning võttis 12 lauapalli.

Möödunud neljapäeval Saku Suurhallis toimunud kohtumise kaotas Eesti lisaaja järel 69:76.