Laane ja Ethnikos teenisid otsustavas poolfinaalmängus suure kaotuse ({{commentsTotal}})

Rait-Riivo Laane
Rait-Riivo Laane Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kreeka korvpalli esiliigas pidi Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikos tunnistama võõrsil Holargose 85:57 paremust. Sellega tuli poolfinaalseerias vastu võtta 2:3 kaotus ja kõrgliigakohta Ethnikos järgmiseks aastaks ei teeninud.

Kohtumine otsustati suuresti juba esimese veerandajaga, mille Ethnikos kaotas 9:26. Poolajaks suurenes vahe veelgi ja kolmandat veerandaega alustati Holargose 48:22 juhtimisel. Järgmisel kümnel minutil suutsid külalised küll kaks silma tagasi mängida, kuid 24-punktilisest kaotusseisust viimasel neljandikul ei õnnestunud Ethnikosel enam välja tulla, kirjutab Korvpall24.ee.

Rait-Riivo Laane mängis 35,5 minutit ja viskas selle ajaga 13 punkti (vabavisked 3/3, kahesed 2/7, kolmesed 2/6). Lisaks võttis ta kaks lauapalli, andis kolm korvisöötu, kaotas neljal korral palli ja sooritas kolm isiklikku viga.