TTÜ kaotas Moskvas serblastele, aga pääses siiski veerandfinaali ({{commentsTotal}})

ISBL-i finaal: TTÜ KK - Klaipeda
ISBL-i finaal: TTÜ KK - Klaipeda Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Moskvas toimuval üliõpilasturniiril ISBC tuli Eestit esindaval TTÜ võistkonnal tunnistada Serbia koondise 76:64 paremust.

Avaveerandi 21:17 võitnud TTÜ jäi poolajaks viie punktiga kaotusseisu. Kolmandal veerandajal suudeti vaid kaheksa punkti visata vastaste 12 vastu ning kokkuvõttes võeti vastu 12-punktiline kaotus, vahendab kohtumise käiku Korvpall24.

Oliver Metsalu oli meeskonna parim 16 punktiga. Matthias Tass lisas 11 silma ja 10 lauapalli ning Reni Alvin Kuimet 9 punkti ja 6 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli 18 punkti toonud Stefan Savic.

Et alagrupi kolmas meeskond Kasahstan kaotas mõlemad kohtumised, siis pääses Eesti ka veerandfinaali. Turniiri kodulehel pole selle mängu toimumise kuupäeva veel kirjas.