Virumaal toimub sel aastal lisaks ööjooksule ka õhtujooks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kohtla-Järve - Jõhvi promenaadijooks 2011.
Kohtla-Järve - Jõhvi promenaadijooks 2011. Autor/allikas: Rene Kundla

Juunikuu esimesel laupäeval toimuv XVI Kohtla-Järve - Jõhvi promenaadijooks toimub esimest korda õhtul.

Teatavasti toimub Rakveres 18. augustil kaheksas ööjooks ning kuna nädalavahetusel toimub õhtuti jookse vähe, siis Virumaa jooksukorraldajad otsustasid traditsioonilise Kohtla-Järve - Jõhvi promenaadijooksu stardi anda 2. juunil õhtul.

Promenaadijooksul saavad jooksjad oma isiklike rekordite parandamiseks valida 10 ja 5 kilomeetri vahel. Lisaks toimub 1 kilomeetri pikkune noortejooks. Kõigi kolme jooksu start antakse kell kuus õhtul. 1 ja 5 km distants on avatud ka kõndijatele.

10 km start antakse Kohtla-Järve Järve linnaosa Jõhvi poolsest servast ning 5 km start on Kukruse polaarmõisa juures. Finiš on Jõhvi keskväljakul.

Eelmisel aastal võitsid promenaadijooksu põhidistantsi Deniss Šalkauskas ja Hillevi Velba.

Kaugemalt tulijad võivad teha Ida-Virumaal juuni alguses jooksunädalalõpu, sest lisaks laupäeval toimuvale promenaadijooksule on reedel Sillamäel kavas treppide jooks ja pühapäeval toimub Narvas Vägilase jooksusarja etapp.

Promenaadijooks on ühtlasi heaks testjooksuks nädal hiljem Narvas toimuvaks Narva Energiajooksuks.

Promenaadijooksu nimeliste numbrite saamise eelregistreerimine lõpeb 22. mail kell 12. Lisainfot saab võistluse koduleheküljelt.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: