Annika Köstri koduklubi võitis Soome meistriliigas pronksi ({{commentsTotal}})

Annika Köster
Annika Köster Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome naiste korvpalli meistriliiga 3.-4. koha ainsas mängus alistasid Annika Köster ja Hyvinkään Ponteva 63:59 Tapiolan Honka ning teenisid sellega pronksmedalid.

Avapoolaega kontrollis HyPo, olles esimesel veerandajal 24:14 parem ja poolajale mindi sama suures eduseisus. Vastased tegid aga võimsa kolmanda veerandaja, mis võideti 25:7. Neljapunktilises kaotusseisus olnud HyPo suutis peaaegu samaga vastata, visates 22 silma vastaste kümne vastu ja saadi nii napp võit ka kätte, vahendab Korvpall24.ee.

Köster pääses 11,5 minutiks platsile ja tõi omadele ühe punkti (vabavisked 1/2, kahesed 0/1). HyPo parimana tõi 16 punkti Henna Salomaa.

Kolme võiduni peetavas finaalseerias kohtuvad Lappeenranta Catz ning Peli-Karhut.