Jaan Puideti kaksikduubel aitas Jämtlandi veerandfinaalis võidule ({{commentsTotal}})

Üheks Kokkuta Managementi kliendiks on ka Eesti korvpallikoondislane Jaan Puidet. Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rootsi korvpalli meistriliigas teenis Jaan Puideti koduklubi Jämtland 85:73 võidu Boras Basketi üle. Kolme võiduni peetava seeria esimese mängu oli Jämtland kaotanud 69:92.

Tasavägiselt kulgenud esimese veerandaja võitis Jämtland 24:23 ja poolajale mindi viiepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandajaga suurendati vahe 11 punktile ning viimasel kümnel minutil vastaseid enam lähemale kui kuuele punktile ei lubatud, vahendab Korvpall24.ee.

Jaan Puidet sai ligi 32,5 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 12 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 2/2) ja kogus 11 lauapalli. Lisaks andis ta 4 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kahel korral palli ning tegi 3 isiklikku viga.

Seeria kolmas mäng toimub Borase võõrustamisel sellel laupäeval.