Jaan Puideti ja Jämtlandi jaoks algas veerandfinaal kindla kaotusega ({{commentsTotal}})

Eesti korvpallikoondise pressikonverents ja treening / Jaan Puidet
Eesti korvpallikoondise pressikonverents ja treening / Jaan Puidet Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rootsi korvpalli kõrgliigas pidi Jaan Puideti kodumeeskond Jämtland tunnistama veerandfinaali esimeses mängus külla sõitnud Boras Basketi 92:69 paremust.

Boras võitis avaveerandi 29:20 ning poolajale mindi nende kuuepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandajaga suurendati vahe 15 punktile ja ka viimase neljandiku kaotas Jämtland 11:19, vahendab Korvpall24.ee.

Jaan Puidet teenis pea 24 minutit mänguaega, mille jooksul viskas kuus punkti (kahesed 3/5, kolmesed 0/1) ning võttis neli lauapalli. Eestlane andis ka kolm korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja isikliku vea ning kaotas korra palli.

Brandon Taylor oli võõrustajate parim 22 punkti ja üheksa lauapalliga.