Mailis Pokk ja Keltern alustasid veerandfinaali 33-punktilise võiduga ({{commentsTotal}})

Mailis Pokk
Mailis Pokk Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Saksamaa naiste korvpalli kõrgliigas teenisid Mailis Pokk ja Kaltern esimeses veerandfinaalmängus suure, 84:51 võidu Chemnitzi üle.

Keltern oli avaveerandil 15:8 parem ja poolajaks juhiti 14 punktiga. Kolmandal veerandajal ei antud vastasele mingit sõnaõigust ja kasvatati eduseisu veel 20 punkti võrra. Külalised võitsid viimase neljandiku 15:14, kuid selleks ajaks polnud kohtumise võitjas enam kahtlust, kirjutab Korvpall24.ee.

Mailis Pokk teenis ligi 21 minutit mänguaega ning viskas selle jooksul seitse punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/5). Lisaks võttis ta kaks lauapalli, andis kolm korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja viskeblokeeringu ning sooritas ühe isikliku vea.

Kelterni parimad olid võrdselt 12 punkti toonud Romina Ciappina ning Marina Markovic.