Igas elemendis parem olnud Andersoni koduklubi teenis järjekordse võidu ({{commentsTotal}})

Merike Anderson
Merike Anderson Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Belgia naiste korvpalli kõrgliigas oli Merike Andersoni koduklubi Castors Braine 82:70 parem Kangoeroes Basket Willebroekist.

Külalised olid avaveerandil 28:19 paremad, kuid kolmanda veerandaja lõppedes juhtisid võõrustajad 67:57. Kui mängida jäi ligi seitse minutit, oli Castorsi eduseis vaid kahepunktiline, aga hoolimata sellest vastaseid ette ei lastud ning kokkuvõttes teeniti küllaltki kindel võit, vahendab Korvpall24.ee.

Võistkondlikus arvestuses näitas Castors paremat visketabavust (42% – 35%), võideti lauavõitlus (45-41), anti rohkem resultatiivseid sööte (20-17), sooritati kümme vaheltlõiget vastaste kuue vastu ning tehti ka vähem pallikaotuseid (13-14).

Merike Anderson viibis väljakul pea 23 minutit ning viskas selle jooksul viis punkti (kahesed 1/3, kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta kolm lauapalli, andis kolm korvisöötu ja tegi ühe vaheltlõike.

Liigatabeli ülemises grupis on Castors Braine juhtimas täisedu, kolme võiduga. Kangoeroes (1-2) on teises neljaliikmelises grupis kolmandal kohal.