TTÜ naiskond liikus kerge vaevaga poolfinaali ({{commentsTotal}})

TTÜ/Tradehouse
TTÜ/Tradehouse Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Reedel selgus naiste meistriliigas kolmas poolfinalist, kui TTÜ/Tradehouse võitis veerandfinaalseeria teises kohtumises Audentese SG/Noortekoondise.

Neljapäevase 3:0 (15, 13, 17) võidu järel ei loovutanud põhiturniiri kolmas TTÜ/Tradehouse ka veerandfinaalseeria teises vaatuses Audentese SG/Noortekoondisele geimi, saavutades põhiturniiri kuuenda naiskonna üle 3:0 (13, 19, 17) võidu. Seega kestis kordusmäng nelja punkti võrra kauem, sest päev varem sai Audentese SG/Noortekoondis kokku 45 punkti, vahendab volley.ee.

Oktoobrikuu parim mängija Hanna Pajula sai võitjate resultatiivseimana kirja 15 (+11) punkti. Kahekohalise resultaadini jõudis ka veebruaris parimaks tunnistatud Kristel Moor, kes tõi kasuteguri +8 juures 13 punkti. Mari-Liis Graumann aitas võitjaid üheksa silmaga. Sarnaselt neljapäevasele osutus kaotajate resultatiivseimaks Eva Liisa Kuivonen, kelle arvele kirjutati kordusmängus 10 punkti, kuid kelle kasutegur oli -3. Kogu võistkonnana jäi Audentese SG/Noortekoondis 14-ga miinusesse, TTÜ omakorda 24-ga plussi.

Taaskord oli Audentese SG/Noortekoondis TTÜ-st pallingu vastuvõtul täpsem (44,1%-32,5%), kuid jäi rünnakul vastasele selgelt alla (21,2%-35,9%). Blokis olid TTÜ edunumbrid 11-4 ja pallingul 10-4.

Lisaks TTÜ/Tradehouse`ile on koha poolfinaalis taganud põhiturniiri kaks edukamat Tartu Ülikool/Eeden ja Tallinna Ülikool. Teises veerandfinaalpaaris selgitavad viimase poolfinalisti põhiturniiril neljanda koha saavutanud tiitlikaitsja Kohila Võrkpalliklubi/E-Service ja põhiturniiril viiendaks tulnud Famila/Võru Võrkpalliklubi. Seeria avatakse laupäeval kell 16 Kohila Spordikompleksis, teistkordselt kohtutakse pühapäeval kell 13 Võru Kreutzwaldi tn 16 võimlas.