Wichita State’i ja Rauno Nurgeri hooaeg lõppes finaalturniiri avamänguga ({{commentsTotal}})

Rauno Nurger
Rauno Nurger Autor/allikas: GETTY IMAGES NORTH AMERICA/Scanpix

Seitsmendat aastat järjest USA üliõpilasliiga NCAA finaalturniirile pääsenud Rauno Nurgeri koduklubi Wichita State Shockers pidi avaringis vastu võtma 75:81 kaotuse Marshall Thundering Herdilt. Sellega lõppes eestlase hooaeg ja ühtlasi ka NCAA karjäär.

Esimesel poolajal pikalt tagaaja rollis olnud Wichita pääses viimastel minutitel siiski juhtima ja puhkepausile mindi nende 37:34 juhtimisel. Seitsme minutiga tulid vastased viigiseisule ja kuigi 45 sekundit enne lõppu oli Wichita vaid kolmepunktilises kaotusseisus, ei suudetud mängu enda kasuks kokkuvõttes kallutada, kirjutab Korvpall24.ee.

Rauno Nurger teenis mänguaega kuus minutit, kuid selle aja jooksul ta punktiarvet ei avanud, eksides oma ainsal lähisviskel. Tema arvele jäi üks lauapall ja kaks pallikaotust.