Wichita State’i konverentsi turniir lõppes poolfinaalis ({{commentsTotal}})

Rauno Nurger.
Rauno Nurger. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Rauno Nurgeri koduklubi Wichita State Shockers (25-7) pidi AAC konverentsi finaalturniiri poolfinaalis vastu võtma valusa 74:77 kaotuse Houston Cougarsilt (26-6).

Poolajaks oli Houston juhtimas 37:31. Wichita State suutis vahet vähendada ja 1.45 enne lõppu oldi ees 74:73. Vastased said seejärel aga neli viimast punkti, tänu millele mäng ka võideti, kirjutab Korvpall24.ee.

Rauno Nurger teenis 11 minutit mänguaega. Punktiarvet eestlane ei avanud, eksides kahel ainsal kaugviskel. Tema nimele jäi kaks lauapalli, üks korvisööt ja kaks isiklikku viga. Rob Gray tõi võitjatele 33 punkti. Wichita parim oli Landry Shamet 19 punktiga.

Wichita State Shockers ootab nüüd, kus ja kelle vastu alustatakse NCAA finaalturniiri, kuhu suure tõenäosusega ikkagi pääsetakse.