Kösteri klubi tegi hea teise poolaja, kuid tabeliliider ei libastunud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Annika Köster
Annika Köster Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome naiste korvpalli kõrgliigas pidid Annika Köster ja Hyvinkään Ponteva tunnistama esikohal paikneva Lappeenranta Catzi 78:69 paremust.

Võõrustajad sammusid eest ära juba avapoolajal, mis võideti 46:30. Ülejäänud kaks veerandaega kuulusid HyPo-le, kuid minut enne kohtumise lõppu oli kaotusseis siiski üheksapunktiline ja selle ajaga ei õnnestunud enam mängu tagasi tulla, vahendab Korvpall24.ee.

Annika Köster oli visketabavusega hädas ja viskas oma naiskonna eest neli punkti (vabavisked 2/2, kahesed 1/6). Eestlanna arvele kogunes veel kuus lauapalli, neli korvisöötu, üks viskeblokeering ning tema vastu tehti kolm viga. Negatiivse poole pealt tegi ta ühe pallikaotuse ja sooritas kaks isiklikku viga.

Võitjate parimana tõi koguni 27 punkti ja üheksa lauapalli Aleighsa Welch. Candice Warthen viskas Hyvinkään Ponteva poolelt 12 silma, Titta-Riina Lepistö tegi kaksikduubli 11 punkti ja 11 lauapalliga.

Liigatabelis on Catz (21-1) kindlalt liidripositsioonil, HyPo (14-8) jätkab viiendal kohal.