Naiste korvpallikoondislased külastasid Keila SOS Lasteküla ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Naiste korvpallikoondislased külastasid Keila SOS Lasteküla
Naiste korvpallikoondislased külastasid Keila SOS Lasteküla Autor/allikas: Eesti Korvpalli Liit

Eile kogunes eesolevaks EM-valiktsükliks Eesti naiste korvpallikoondis, kes mängib juba laupäeval koduväljakul Poola vastu. Mailis Pokk, Anna-Gret Asi, Maaja Bratka ja Janeli Lilleallik siirdusid pärast teisipäevast treeningut Keila SOS Lastekülla, et tutvuda sealsete oludega. 

Naiste korvpallikoondislase Mailis Pokki eestvedamisel algatasid korvpallurid heategevuskampaania, mille käigus kogutakse spordiriideid ja -tarbeid SOS Lasteküla Keila, Juuru, Põltsamaa, Narva-Jõesuu ja Kohtla-Järve peredele. Selleks, et korvpallipisikut ka lastekülade noorteni viia, kinkis Sportland Eesti SOS Lastekülale viis väikest korvikonstruktsiooni koos pallidega, mille koondislased täna Keilasse toimetasid. 

Võrkpalluri taustaga Erik Mäekivi sõnul on enamik lastekülas elavatest noortest kehaliselt aktiivsed.  "Suurem osa lapsi käib meil trennis. Ainult mõni üksik erand, kuid nemadki on aktiivsed muudel aladel. Meil on oma staadion ning noored käivad jalgpalli-, võrkpalli- ja tantsutrennides. Sulgpallitreeningud toimuvad külas kohapeal," rääkis Mäekivi. 

Naistel endil jäi külastusest samuti väga positiivne emotsioon. "Tore oli näha, et SOS Lastekülas elavatele noortele inimestele on loodud väga korralikud tingimused. Kõik saavad käia soovitud treeningutel ja sport on sealsete noorte seas väga popp! Loodame, et tänase külaskäigu ja heategevuskampaania taustal saame mõne korvpalliharrastaja juurde," sõnas koondise keskmängija Maaja Bratka. 

Kampaania algatanud Mailis Pokk paneb veelkord kõigile südamele, et kui kodus seisab kasutult spordirõivaid, siis tuua need enne laupäeva Eesti Korvpalliliidu kontorisse Saku Suurhalli. 10. veebruaril Eesti ja Poola vahelise EM-valikmängu poolajal antakse kampaania käigus kogutud asjad üle SOS Lastekülale.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: