Veideman aitas Udinel tabeli viimase vastu kaotusseisust välja tulla ({{commentsTotal}})

Rain Veideman
Rain Veideman Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia korvpalli esiliigas tulid Rain Veideman ja Udine meeskond laupäeval välja kaotusseisust ja võitsid koduväljakul 80:70 Roseto Sharksi.

Poolajal juhtis Roseto meeskond 10 punktiga ning enne viimast veerandit oli nende edu veel kuus silma, vahendab Korvpall24.ee.

Eestlane teenis mänguaega 22 minutit ning viskas selle ajaga 15 punkti (kahesed 3/4, kolmesed 2/5, vabavisked 3/5). Lisaks kogus Veideman ka ühe lauapalli, ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse.

Udine (12-7) on tihedas liigatabelis viiendal kohal, Roseto Sharks (3-16) jätkab punase laternana.