Neidude koondised alustavad aastat treeningkogunemisega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Naiste jalgpall
Naiste jalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Järgmisel nädalal kogunevad esmakordselt selle aastanumbri sees ühistreeningule tüdrukute U-16 ja U-17 jalgpallikoondise kandidaadid.

U-16 koondis koguneb treeninguks 18. jaanuaril ja U-17 mängijatele toimub treening 16. jaanuaril. Mõlemad treeningud toimuvad EJL-i jalgpallihallis.

Sel aastal on U-17 koondisel plaanis ka erinevad turniirid ja kohtumised. Veebruari lõpus ja märtsi alguses toimub kolmepäevane treeninglaager ja 24. märtsil peetakse treeningkohtumine Soome klubi Nummelan Palloseuraga. Aprilli algul osaletakse arenguturniiril Leedus, kus lisaks võõrustajatele on vastasteks Sloveenia ja Bulgaaria. Kõige olulisem turniir ootab U-17 koondist ees septembris, kui kodus peetakse EM-valikturniir, kus minnakse vastamisi Austria, Valgevene ja Sloveeniaga.

U-17 koondise personalis võrreldes eelmise aastaga muudatusi ei ole – peatreenerina jätkab Kaidi Jekimova, abitreeneri kohuseid täidab Kristiina Möller, väravavahtide treenerina jätkab Ats Kutter ja füüsilise ettevalmistuse treeneriks on Eneli Kutter.

U-17 kogunemisele on kutsutud 32 mängijat:

Väravavahid
Johanna Priske (30.07.2002) – FC Kuressaare
Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting
Jana Tugo (31.07.2002) – Tabasalu JK

Kaitsjad
Kristina Kattai (12.03.2002) – Tallinna FC Ajax
Karmen-Kelsi Kruut (21.01.2002) – FC Kuressaare
Sandra Liir (26.07.2003) – Suure-Jaani United
Marie Madise (28.06.2002) – Tabasalu JK
Sanna Mari Mehtälä (02.06.2002) – Tallinna FC Flora
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Kerli Nõlvak (16.07.2002) – Paide Linnameeskond JK
Elen Pruuli (25.01.2002) – Paide Linnameeskond JK
Matilde Sigijane (11.06.2002) – JK Tallinna Kalev
Hanna Liisa Sulg (19.11.2002) – JK Tallinna Kalev
Tuuli Tasa (12.11.2002) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Maria Grenberg (21.05.2002) – Pärnu JK
Kärt Hüdsi (04.09.2003) – Põlva FC Lootos
Anna-Liisa Joandi (13.08.2003) – Suure-Jaani United
Kerli Kask (30.01.2002) – FC Kuressaare
Valeria Liik (19.05.2003) – Tallinna FC Flora
Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – SK Motiiv
Liisa Merisalu (15.01.2002) – Palloseura NUPS (FIN)
Liisa Perm (27.03.2002) – Tabasalu JK
Sandra Pärn (24.04.2003) – Tabasalu JK
Eva Ratas (05.01.2002) – FC Kuressaare
Kadri Reinik (19.09.2002) – Pärnu JK
Jennifer Ristimets (14.04.2002) – Pärnu JK
Marie Lisett Rütman (25.03.2002) – Rakvere JK Tarvas
Raneli Sonk (22.12.2002) – Suure-Jaani United
Meeri Tammiku (20.04.2002) – Tabasalu JK
Teisi Toomsalu (01.10.2002) – Suure-Jaani United
Christina Vink (20.08.2002) – FC Elva

U-16 kogunemisele sai kutse 31 mängijat:

Väravavahid
Victoria Maria Laht (08.03.2003) – Tallinna FC Flora
Anett Luigemaa (06.12.2002) – Pärnu JK
Jonna Soomets (12.02.2002) – Nõmme Kalju FC

Kaitsjad
Leili Eek (07.08.2003) – FC Elva
Merily Jüris (17.04.2003) – Tartu JK Tammeka
Kristin Kandelin (09.02.2003) – Pärnu JK
Valerija Karamõševa (07.09.2003) – Tallinna FC Levadia
Ragne Lukken (09.05.2003) – Tallinna FC Flora
Kärol Minnik (23.05.2003) – Tabasalu JK
Birgit Pajumäe (09.12.2003) – Vändra Vaprus JK
Janeli Pärnik (24.02.2003) – Tallinna FC Flora
Kätlin Vassil (03.01.2003) – Põlva FC Lootos
Marianne Veberson (28.01.2003) – Põlva FC Lootos

Poolkaitsjad ja ründajad
Janeli Auväärt (12.05.2003) – Tabasalu JK
Natali Baburina (08.01.2002) – Tallinna FC Levadia
Marie Eidisk (05.11.2003) – Tabasalu JK
Anastasija Fjodorova (02.08.2003) – Tallinna FC Ajax
Milena Golõševskaja (05.09.2002) – Tallinna FC Ajax
Liis Hell (18.09.2003) – Tabasalu JK
Laura Jaanson (14.04.2003) – Tallinna FC Flora
Anna Aurelia Kangur (14.11.2003) – Tabasalu JK
Emilia Koger (09.07.2003) – Nõmme Kalju FC
Merly Käblik (01.03.2003) – Tartu JK Tammeka
Rebecca Kähr (13.09.2003) – Põlva FC Lootos
Valerija Levanova (03.06.2002) – Tallinna FC Ajax
Lisandra Nurmesalu (06.03.2003) – Vändra Vaprus JK
Kätriin-Elise Pahva (01.01.2003) – FC Elva
Marta Raidna (07.08.2003) – Tallinna FC Flora
Žanna Smirnova (30.04.2003) – TJK Legion
Aiki Suits (28.06.2003) – Pärnu JK
Sofja Zamorskaja (19.01.2003) – JK Narva Trans
Diana Vladõtšenko (28.12.2002) – Nõmme Kalju FC

* Klubid märgitud eelmise hooaja seisuga

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: