Kalev/Cramo kaotas seni võiduta meeskondade duellis Permile ({{commentsTotal}})

{{1508781900000 | amCalendar}}

BC Kalev/Cramo teenis korvpalli Ühisliigas hooaja kolmanda kaotuse, kui jäi koduareenil alla seni samuti mõlemad mängud kaotanud Permi Parmale 74:76 (18:19, 12:23, 27:14, 17:20).

Permi klubi haaras teisel veerandajal korraks isegi 16-punktilise eduseisu (36:20), aga kolmandal veerandil tuli Kalev/Cramo jõudsalt mängu tagasi, minnes 16:0 spurdiga 49:47 ette.

Seejärel kuni kohtumiseni hargnes pigem punkt-punkti heitlus, kus väike edu oli pidevalt siiski külalistel. Janari Jõesaare kaugvise 1.42 enne lõppu tegi seisuks 70:70, aga see oli ka viimane viik.

Viimasel minutitel tehti mitmeid vigu ja korve saadi vaid vabavisetest ja kuigi päris viimane võimalus jäi Kalev/Cramole, siis Branko Mirkovici kaugvise enam ei tabanud.

Cedric Simmons oli kalevlaste resultatiivseim 17 punkti (kahesed 8/10) ja üheksa lauapalliga. Janari Jõesaare arvele jäi 16, Bojan Subotici nimele 13 ja Mirkovicile 12 punkti. Külaliste resultatiivseim oli 14 silma visanud Frank Gaines.

Järgmise mängu peab Kalev/Cramo laupäeval, kui sõidetakse külla Saraatovile, kel seni kirjas üks võit ja üks kaotus.