Põldveri hiilgemäng viis Reval-Sport/Padise/Lasnamäe meistritiitli lävele ({{commentsTotal}})

{{1492451340000 | amCalendar}}

Eesti naiste käsipallimeistrivõistluste esimeses finaalmängus sai Reval-Sport/Padise/Lasnamäe kodus Maarja Põldveri 16 tabamuse toel 35:29 (18:13) jagu Reval-Sport/Mellast. Korduskohtumine peetakse 26. aprillil samuti algusega kell 17.30 Kristiine Spordis.

Mäng algas tiitlikaitsja ja põhiturniiri võitja Reval-Sport/Mella domineerimisel, kes juhtis 10. minutiks 6:3 ning kaheksa minutit hiljem 9:7. Seejärel viskasid võõrustajad kuus vastuseta väravat ning võitsid avapoolaja 18:13. Teise poolaja keskel teenis Reval-Sport/Mella neli kaheminutilist karistust järjest ja võitja saatus oli otsustatud. Minut enne matši lõppu juhtis Reval-Sport/Padise/Lasnamäe juba üheksa tabamusega, kuid Reval-Sport/Mella viskas siis veel kolm väravat, jättes endale korduskohtumiseks tiitlivõimalused. Lõpusireen fikseeris tänavused kolm senist omavahelist mängu kaotanud Reval-Sport/Padise/Lasnamäe 35:29 võidu.

Reval-Sport/Padise/Lasnamäe poolelt viskas Maarja Põldver üleväljanaisena 16 väravat, millele Kim Ly Hoang lisas 7 ja Milena Podzigun 5 tabamust. Reval-Sport/Mella resultatiivseimad mängijad olid Maria Ivanova 6 ning Kristina Zgurskaja ja Antonina Baljakina 5 väravaga.