Real sõlmis lepingu Argentina koondise ajaloo noorima mängijaga

Hispaania jalgpallihiid Madridi Real teatas reedel, et on sõlminud talendika argentiinlase Franco Mastantuonoga kuueaastase lepingu.
17-aastasel Mastantuonol on käsil üks tõeliselt vinge nädal: eelmisel reedel sai temast Argentina koondise ajaloo noorim debütant, kui ta Tšiili vastu toimunud MM-valikmängus 84. minutil platsile astus.
Nüüd, täpselt seitse päeva hiljem, teatas Madridi Real, et on sõlminud talendika mängijaga kuue aasta pikkuse lepingu ning tema senine koduklubi River Plate saab ülemineku eest 45 miljonit eurot. Väidetavalt oli talendika mängija allkirjast väga huvitatud ka värske Meistrite liiga võitja Pariisi Saint-Germain, aga Reali kuulus valge särk kõnetas mängijat enam.
Leping algab ametlikult 14. augustil ehk päeval, mil Mastantuono peab 18. sünnipäeva. Enne seda mängib ta veel River Plate'iga klubide MM-il, aga kolib siis Hispaania pealinna.
Real on teinud järgmiseks hooajaks suuri muudatusi ning Mastantuono on kolmas liituja. Järgmisest hooajast esindavad Reali veel Trent Alexander-Arnold ja Dean Huijsen, klubi peatreeneriks sai Leverkuseni Bayeri ajaloolise Saksamaa meistritiitlini viinud Xabi Alonso.
Toimetaja: Kristjan Kallaste