Tarmo Tulva valiti Euroopa Kabekonföderatsiooni asepresidendiks

Tarmo Tulva
Tarmo Tulva Autor/allikas: Eesti Kabeliit

Eesti Kabeliidu president Tarmo Tulva valiti Tallinnas toimunud Euroopa Kabekonföderatsiooni (EDC) üldkoosolekul juhatuse liikmeks ning asepresidendiks. Uue juhatuse volitused kestavad neli aastat ning juhatusse kuulub kuus liiget. EDC presidendina jätkab Carlo A. Bordini Itaaliast.

"Hetkel toimuvad Tallinnas noorte euroopa meistrivõistlused, millest võtab osa rohkem kui 240 mängijat. Me oleme suutnud ennast tõestada eduka võistluste organiseerijana ning ühtlasi annab see meie enda mängijatele võimaluse end proovile panna kodupubliku ees," ütles Euroopa Kabekonföderatsiooni asepresident Tarmo Tulva.

"Euroopa on kabemaailmas kahtlemata liidrirollis nii võistluste organiseerimise kui ka mängijate taseme poolest. Eesti Kabeliidu jaoks on oluline rääkida kaasa Euroopa kabeelu korraldamisel ning regulaarselt tuua tippvõistlusi mängijatele koju kätte. Asepresidendi roll EDC juhatuses on tunnustus meie seni tehtud tööle."

Euroopa Kabekonföderatsioon (EDC) on asutatud 1998. aastal 12 riigi alaliidu poolt Tallinnas. Tänaseks kuulub föderatsiooni 26 riiki, sh Eesti. 2007-2017 asus EDC peakontor Tallinnas, mil EDC president oli Janek Mäggi. 

Toimetaja: Helena Lindeberg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: