Eesti võrkpall saab 500 000 euro suuruse toetuse

Eesti meeste võrkpallikoondis
Eesti meeste võrkpallikoondis Autor/allikas: cev.eu

Graanul Invest ja Eesti Võrkpalli Liit allkirjastavad kolmapäeval, 1. juunil Tartu Ülikooli spordihoones Eesti ja Belgia koondiste mängul uue koostööleppe, mille kohaselt tasub Graanul Invest võrkpalliliidule 2024. aasta lõpuni kokku 500 000 eurot.

"Eesti võrkpalli jätkuv areng on silmapaistev. Suure tunnustusena tehtud tööle usaldati Eestile eelmisel aastal meeste EM-finaalturniiri alagrupimängude võõrustamine. 2023. aastal on Eesti naiste finaalturniiri üheks neljast korraldajamaast. Soovime oma toetusega tagada koondistele stabiilse järelkasvu ja noortele parimad tingimused treeninguteks," ütles Graanul Investi juhatuse liige Jaano Haidla, lisades: "Uue toetusperioodi jaoks oleme seadnud kolm põhifookust. Esmalt meeste rahvusmeeskonna stabiilse järelkasvu ning arengu tagamine. Loomulikult on kõikide ootus, et tugev koondis jõuaks järgmisel EM-il play-off mängudele. Teised kaks põhieesmärki on seotud võrkpallurite järelkasvu ning ala kandepinna suurendamisega. Selleks, et kõige andekamad noored saaksid koos treenida ja väljakul parimal viisil kokku kasvada, toetame rahalise panusega kohalikke klubisid parimate noorte suunamisel Audentese Spordigümnaasiumisse. Lisaks toetame iga-aastaselt 13. maakonnas ühte klubi uute noortegruppide avamisel."

Eesti Võrkpalliliidu presidendi Hanno Pevkuri sõnul väärib keerulisel ning turbulentsel ajal ettevõtjate püsiv toetus siirast tunnustust, lisades: "Senine koostöö Graanul Investiga on olnud väga edukas ja tänan südamest neid selle eest, et nad koostööd senisest suuremaski mahus olid nõus pikendama. Graanul Invest on aastaid toetanud nii klubivõrkpalli kui ka koondist. Peasponsori toel soovime senisest enam keskenduda järelkasvule, kindlustades noortele mängimiseks ja treenimiseks parimad tingimused."

Maailma juhtiv puidupelletite tootja Graanul Invest on Eesti võrkpalli pikaajaline toetaja. Peasponsorina toetab ettevõte noortekoondist 2018. aastast ning meeste rahvuskoondist 2019. aastast.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: