Snuukri MM-i veerandfinaali jõudsid ka Selby ja Murphy

Mark Selby
Mark Selby Autor/allikas: SCANPIX / PA Wire/PA Images

Snuukri MM-il Sheffieldis pääses viimasena veerandfinaali kolmekordne maailmameister Mark Selby, kes oli 16 hulgas üle põhja-iirlasest Mark Allenist 13:7.

Selby asus juhtima 2:0, lassi Allenil viigistada 2:2, aga võitis seejärel neli partiid järjest. Inglane oli ees ka 8:4, 10:6 ja lõpetas seisult 10:7 matši kolme järjestikuse võiduga.

37-aastase Selby nimele jäi kolm kõrget century break'i (135, 134, 132), Allen ei suutnud kogu vastasseisu peale enamat kui 78-punktine seeria.

Edasi kaheksa hulka jõudis ka 16 aasta tagune maailmameister Shaun Murphy, kes oli üle maailma edetabelis kümnendat kohta hoidvast hiinlasest Yan Bingtaost 13:7.

Snuukri MM-i veerandfinaalides kohtuvad Anthony McGill - Stuart Bingham, Mark Selby - Mark Williams, Neil Robertson - Kyren Wilson ja Judd Trump - Shaun Murphy.