Täna "Spordipühapäevas": kehaline kasvatus, tennis ja võrkpall

Avo Keel ja Läti koondis
Avo Keel ja Läti koondis Autor/allikas: cev.lu

Pühapäeval algusega kell 18.15 on Vikerraadio eetris saade "Spordipühapäev". Saadet teevad Juhan Kilumets, Johannes Vedru ja Ragnar Kaasik.

Eesti koolides on käima läinud uus õppeaasta. Vähemalt praegu toimuvad kehalise kasvatuse tunnid valdavalt traditsioonilisel viisil. Mis juhtub aga siis, kui viirus ühiskonnas kiiremini levima hakkab? Koos õpetajate ja valdkondlike institutsioonidega otsitakse küsimusele vastust.

Saates jagavad kogemusi Tallinna Reaalkooli kehalise kasvatuse õpetajad Thea Turulinn ja Marko Mett ning Tartu Mart Reiniku kooli kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Pallo. Haridus- ja Teadusministeeriumi seisukohti selgitab Pille Liblik, Eesti Koolispordi Liidu poolt annab infot peasekretär Madis Pettai.

Avo Keelest sai esimene eestlane, kes viinud tiitlivõistluste finaalturniirile kahe erineva riigi pallimängukoondised. Kuidas Eesti võrkpallitreener ennast Läti meeskonna eesotsas tunneb ja milline oli tee eesmärgini?

Veel tehakse juttu New Yorgis kulmineeruvatest USA lahtistest tennisemeistrivõistlustest. Turniiri käigus on sportliku poole kõrval palju räägitud tennisereeglitest. Stuudiosse tuleb Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: