Kaidi Kivioja debüüdist: natuke on aukartus selle distantsi ees

Tallinna Ironmanil teeb oma karjääri poolpika triatloni debüüdi Kaidi Kivioja, kelle hooaeg sarnaselt tuhandetele teistele sportlastele on kujunenud kaardinaalselt teistsuguseks kui plaanitud.

"Ma olen väga põnevil. Ma ei ole varem sel distantsil võistelnud. Natuke on aukartus selle distantsi ees, aga enamasti ikkagi uus väljakutse. Mul pole erilist pinget, sest ma ei tea, mida oodata. Lihtsalt naudin võistlust," võtab Kivioja vabalt.

"Ma olen paar kuud selle jaoks spetsiaalselt valmistunud. Arvan, et olen selleks valmis küll," lausus ta ERR-ile antud intervjuus.

Sel hooajal on Kivioja pidanud piirduma siinse kandi võistlustega. "Hooaeg on olnud täiesti teistsugune kui esialgu planeeritud. Põhieesmärk olümpia lükkus järgmisesse aastasse. Kõik võistlused enne seda jäid ära."

"Olen saanud võistelda Eesti meistrivõistlustel, Balti meistrivõistlustel. Väga tore. Mul ei ole ammu olnud seda võimalust: Eesti meistrivõistlustel [võistlesin] viis aastat tagasi ja Balti meistrivõistlustel ei ole ma kunagi võistelnud."

"Mõlemad õnnestus ka võita - see on väga positiivne ja tore!" ütles Kivioja. "Mul oli valida, kas minna Hamburgi maailmameistrivõistlustele või teha seda võistlust, aga hetkel pani see pool-Ironman rohkem silma särama! Kuigi põhieesmärk on ikkagi järgmise aasta olümpiamängud."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: