Toobal: sport, sportlased ja kogu taustajõud peab liikuma ühes suuna

Reedel toimus Eesti Olümpiakomitee sportlaskomisjoni esimene koosolek, kus valiti ühiselt komisjoni esimees ja esindajate kogusse volitatud liikmed. Teist korda sportlaskomisjoni valitud Kert Toobali sõnul üritab ta järgmise nelja aasta jooksul olla aktiivsem.

"Mõtted on paberlie pandud ja eks me uue koosseisu ja uue energiaga üritame neid ellu viia," rääkis Toobal intervjuus ERR-ile. "Esimesel korral sportlaskomisjonis olles oli mul endal natuke keeruline, sest ma olin nelja aasta jooksul kolmel enamus ajast ära. Kuna ma ise ei saanud kohal olla, siis saatsin enda asemel asendusliimeid. Nüüd olen rohkem kohal. Olen veel aktiivsem."

"Tähtis on kindlasti kommunikatsioon, erinevate alade omavaheline suhtlemine, peame hoidma ühte," jätkas Toobal. "Sport, sportlased ja kogu taustajõud peab liikuma ühes suunas niimoodi, et kõik on peaaegu rahul. Päris rahul kõik kindlasti olema ei saa, aga me peame vältima, et meie oma seltskonnas on sellised, kes hoiavad tagasi või ei lase spordil edasi liikuda edasi. Kui me võtame selged suunad, siis see suund võiks olla selline, et me kõik liigume tipu suunas."

"Me peame arvestama sellega, et meid on vähe, meil on vähe tippe. Meile on tähtis see, et noored, kes on välja kasvanud, et nemad saaksid astuda selle sammu võimalikult kiiresti, et saada sinna niinimetatud tipu hulka," lisas Toobal. "Neil ei tohiks olla väliseid takistusi, mis on teadmatus, kommunikatsioonipuudus. Oluline on, et neil oleks kindlad usaldusinimesed, kellega nad suhtlevad, kellelt saavad adekvaatse ja kiire info ning nad saavad minna edasi ja teha seda, mida nad on nii kaua teinud ja millesse nii palju panustanud. Seda kõike selleks, et öelda ükskord, et ma andsin endast kõik, see on minu lagi ja saad rahuliku südamega teha edasi midagi muud."

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: