Kalev/Cramo sai Ventspilsilt kindla kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kyle Vinales
Kyle Vinales Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas tuli BC Kalev/Cramol teisipäeval vastu võtta kindel kaotus, kui Ventspilsile jäädi Kalevi spordihallis alla 77:95 (21:23,16:29, 26:27, 15:16).

Eesti meisterklubi kaotas avaveerandi napi kahe silmaga, kuid poolajaks leiti end koguni 15-punktilisest kaotusseisust. Võõrustajad ei suutnud enda seisu parandada ka pärast vaheaega, kui mõlemad veerand kaotati ühe punktiga. Kokkuvõttes teenis Ventspils kindla 18-punktilise võidu.

Kalevi parimana viskas Kyle Vinales 27 punkti. Michael Finke panustas 14 silmaga, Sten Sokk sai kirja 11 punkti. Võitjate resultatiivseim oli 18 punkti toonud Janis Kaufmanis.

Liigatabelis jätkab Kalev/Cramo 14 võidu ja kolme kaotusega kolmandal kohal, Ventspils on 12 võidu ja viie kaotusega neljas.