Henry Räppo avas hooaja Hispaanias Euroopa karikaetapil 14. kohaga ({{commentsTotal}})

Henry Räppo
Henry Räppo Autor/allikas: Erakogu

Kolm Eesti noort triatleeti võistlesid pühapäeval, 7. aprillil Hispaanias Melillas Euroopa karikavõistluste etapil sprindidistantsil, kus neist kaks mahtusid esikahekümne hulka.

Hispaanias Benidormis hooaja ettevalmistuslaagris viibinud treener Margus Tamme õpilastest sai Henry Räppo 65 mehe konkurentsis 14. koha, vahendab Jooksja.

Räppo suutis hooaja avavõistlusel nii 750 m ujumise kui 20 km pikkusel rattaetapi läbida 30-mehelises liidergrupis.

Tugevas konkurentsis toimunud võistlusel hakkas võistlejaterivi pikenema alles 5 km jooksurajal, mille Räppo suutis läbida ajaga 15.53. See tagas talle finišis 14. koha koguajaga 56.19.

Sprindivõistluse võitis šveitslane Adrien Brifford, kes ujus 750 m 10.40-ga, sõitis 20 km rattal 28.35-ga ja jooksis 5 km 15.03-ga ning jõudis finišisse ajaga 55.25. Räppo kaota võitjale 54 sekundiga.

Juunioride võistlusel läbis Johan Tamm distantsi ajaga 59.54, mis andis talle 11. koha, kaotades võitjale itaallasele Alessio Crocianile kahe minutiga.

Vanessa Viiding lõpetas 22. kohal ajaga 1:11.11, kaotust võitjale itaallanna Costanza Arpinellile kogunes seitse minutit.