Duatloni Eesti meistriteks krooniti Räppo ja Kivimets ({{commentsTotal}})

Kevin Vabaorg, Henry Räppo ja Mart Suurkivi
Kevin Vabaorg, Henry Räppo ja Mart Suurkivi Autor/allikas: Eesti Triatloni Liit

Eesti duatloni karikasarja kolmandal etapil Tabasalus jagati välja Eesti meistrivõistluste medalid. Meestest oli kiireim Henry Räppo ja naiste seas Merili-Mai Kivimets.

Räppo jooksis viis kilomeetrit ajaga 17.19, sõitis 20 kilomeetrit ratast 31.25-ga ja jooksis 2,5 kilomeetrit ajaga 8.43. Koguaeg 58 minutit ja kuus sekundit kindlustas Räppole duatloni Eesti meistri tiitli. Teise koha teenis Mart Suurkivi ajaga 1:00.01 (17.57; 32.44; 8.41) ja pronksmedali sai kaela Kevin Vabaorg ajaga 1:00.15 (18.27; 31.27; 9.31).

Kivimets jooksis viis kilomeetrit ajaga 20.58, rattadistantsi sõitis 37.22-ga ja teise jooksudistantsi läbis 10.37-ga. Koguaeg 1:09.40 oli piisav Eesti meistritiitli võitmiseks. Hõbemedali pälvis Aveli Tättar ajaga 1:14.46 ja kolmanda koha sai Vanessa Viiding (1:15.33).