Rakvere tuli jälle kaotusseisust välja ning pääses poolfinaali ({{commentsTotal}})

Eesti meeste võrkpalli meistriliigas jäi Rakvere Tallinna Selveri vastu veerandfinaalseeria otsustavas mängus 0:2 kaotusseisu, aga võitis 3:2 (22:25, 21:25, 25:22, 27:25, 15:12) ning pääses viimase meeskonnana poolfinaali.

Neljandas geimis oli Selver ees 25:24, kuid ei suutnud matšpalli realiseerida, otsustavas geimis jäi Rakvere veel 6:8 kaotusseisu, aga võitis järgmisest kuuest pallivahetusest viis ja kogu kohtumise 3:2. Ka eile jäi Rakvere geimidega 0:2 kaotusseisu, aga võitis mängu 3:2 (18:25, 23:25, 26:24, 25:22, 15:12).

"Me ei andnud alla, olgugi, et Selver surus meid väga palju ja oli kohutavalt jõuline," rääkis ERR-ile Rakvere peatreener Andres Toode. "Naljatades ütleks, et vanad inimesed said teisel päeval lõpuks soojaks!"

Rakvere resultatiivseim oli 20 punkti toonud Karl Maidle, Markus Uuskari lisas 18 ja Joonas Popman 15 silma. Meistrivõistluste poolfinaalis kohtub Rakvere põhiturniiri võitja Tartu Bigbankiga, teises poolfinaalis lähevad vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa VK ja Pärnu VK.