FOTOD | Pärnu Võrkpalliklubi alistas TalTechi ning liikus poolfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võrkpalli Eesti meistrivõistluste poolfinaalkoha kindlustas omale Pärnu Võrkpalliklubi, kes alistas korduskohtumises TalTechi tulemusega 3:1.

Avakohtumises kindla 3:0 võidu teeninud Pärnu pidi seekord TalTechile loovutama kolmanda geimi. Esimesed kaks võitis Pärnu kindlalt 25:15, 25:20, kuid seejärel libastuti ning võeti vastu 23:25 kaotus. Lisaks väänas kolmanda geimi lõpus hüppeliigese välja Pärnu meeskonna nurgaründaja Ilja Kovalov, kes lahkus väljakult kaasmängijate abiga. Neljandas geimis pani Pärnu siiski oma paremuse maksma 25:19 ning kindlustas koha poolfinaali.

Pärnu resultatiivseim oli 25 punktiga Atu Chizoba Neves. 13 silma lisas Taavet Leppik, 11 Toms Svans ja kümme Illia Kovalov. TalTechi parimad olid 15 silma teeninud Richard Orutar ja Valentin Kordas.

Pärnu vastuvõtt oli 61 protsenti, rünnakuid realiseeriti 56-protsendiliselt, blokipunkte saadi kümme, servil löödi üheksa ässa ning tehti 22 viga. TalTechi vastuvõtt oli 49%, rünnak 35%, blokipunkte kogunes seitse ning serviti viis ässa.

Kolme võiduni mängitavas poolfinaalis kohtub Pärnu tiitlikaitsja Saaremaaga. TalTech läheb viienda koha mängus vastamisi kas Tallinna Selveri või Rakvere Võrkpalliklubiga, kelle korduskohtumine on pühapäeval.