Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer: meie fännid on Baltikumi parimad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Karli Saul

Lõppenud nädalavahetust jääb kaunistama väga põnevaks kujunenud meeste võrkpalli Balti liiga finaalturniir. Esikohamängule jõudsid Bigbank Tartu ja Saaremaa Võrkpalliklubi, kellest viimasele oli kaasa elamas arvukas ja tulihingeline toetajaskond.

Seda, milliste kohustuste ja ootustekoormaga kaks klubi finaali mängima läksid, iseloomustab hästi üks number – nimelt, number neli. Kui alles eelmise hooaja eel loodud Saaremaa Võrkpalliklubi oli seejärel pälvinud neli kodust tiitlit järjest, siis Bigbank Tartu viimane esikoht pärineski juba nelja aasta tagant. Põneva Balti liiga finaali võitis Tartu 3:2.

Kuigi turniir toimus Emajõe linnas, siis kogu nädalavahetuse jooksul oli saalis tunne, et publik toetab kõige rohkem hoopis saarlasi. Võiks öelda, et fännide arvestuses oli Saaremaa edu konkurentide ees 3:0.

Vikerraadiole rääkisid kirglikest fännidest Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ja fännklubi mitteametlik president Triin Sepp.

"Tegelikult mina ju seda üksinda ei tee ja me kõik oleme sellega kaasa tulnud. Oleks see tänane mäng olnud Saaremaal, siis oleks kindlasti saal puupüsti täis olnud. Ma arvan, et täna oli suur hulk ikkagi Saaremaa inimesi. Keskmist fänni ma iseloomustada ei oskagi: täna oli meil fänne kaheaastastest kuni 80-aastasteni. Kõik on ühe asja eest väljas – kui oleme saalis, siis oleme kõik üks. Kedagi saali pole küll raske saada, vaid kõik tahavad ise tulla. Inimesed on võtnud isegi vabad päevad, sest oleme kõik juba eilsest hommikust alates siin," rääkis Triin Sepp.

"See ühine energia mis sellest saab on minu arust Saaremaale tugevalt juurde andnud ja ühte hingamisse energiat juurde puhunud."

"Ma olen sellega nõus, et meie fännid on Baltikumi parimad. Eks me üritame meeskonnaga pakkuda neile häid emotsioone ja fännklubi on hästi juhitud. Fännklubi juhi poolt on korraldatud erinevad reisid, hotellid on broneeritud ja kõik asjad nende eest tehtud. Üritame omalt poolt anda kõik, et nad tunneksid end hästi ja võib-olla on meie eelis ka selline väike kogukond, kus väga palju sündmusi ei ole – võrkpall on leidnud tee rahva südamesse. Meeskond ütleb ka, et mängida sellise fännklubi ees on lihtsalt super," lausus Hannes Sepp Vikerraadiole.

Pühapäeval oli klubi mänedžer ka ise fännid seas. "See klubi tähendab minu jaoks väga palju ja minu jaoks pole vahet, kas ma komplekteerin meeskonda, organiseerin, et meil oleksid vajalikud inimesed olemas, tegelen igapäevase paberimajandusega, koristan saali või aitan fänne hoo peale seda – minu jaoks ei ole vahet, mis tegevust ma teen. Ma teen seda hingest ja ma tahan seda teha," lisas Sepp.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: