FOTOD | Kalev/Cramo võttis Ühisliigas lähikonkurendi üle veenva võidu ({{commentsTotal}})

Korvpalli VTB Ühisliigas alistas Eesti meister Kalev/Cramo esmaspäeva õhtul peetud kohtumises Krasnojarski Jenissei 109:91 (34:32, 23:19, 24:21, 28:19).

Kalev võitis Kalevi spordihallis peetud kohtumise suureskoorilise avaveerandi 34:32 ja poolajaks kasvatati edumaa kuuepunktiliseks. Pärast vaheaega jätkati samas vaimus, kui kolmandal veerandil oldi vastastest üle kolme silmaga ja neljandal juba üheksa punktiga – tasuks kindel 18-punktiline võit.

Võitjate parimana loopis Arnett Moultrie 23 punkti ja tõi üheksa lauapalli. Chavaughn Lewis panustas võitu 21 silmaga, Branko Mirkovic lisas 19 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli 20 silma toonud John Roberson.

Kalev/Cramo jätkab Ühisliigas viimasel play-off'idesse viival kohal, ehk kaheksandal tabelireal. Eesti klubi saldoks on seitse võitu ja üheksa kaotust.