Saaremaa alistas tabelitippude põnevusheitluses Tartu Bigbanki ({{commentsTotal}})

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas teenis tiitlikaitsja Saaremaa VK põhiturniiri viimases mängus magusa võidu liider Tartu Bigbanki vastu, kes alistati neljas geimis 3:1 (26:24, 23:25, 25:22, 25:21).

Saarlased alustasid Kuressaares peetud kohtumist parema osapoolena, võites avageimi 26:24, kuid seejärel suutsid külalised seisu viigistada, võites teise geimi 25:23. Tartlaste jõud seejärel aga rauges, sest järgnevad kaks geimi kuulusid kindlalt Saaremaale.

Saaremaa parimana tõi Siim Põlluäär 13 punkti, Harri Palmar ja Helar Jalg panustasid kumbki võitu 12 silmaga. Tartu parimatena said Hindrek Pulk ja Jan Helenius mõlemad kirja 16 punkti.

Saaremaa VK jaoks oli tegemist põhiturniiri viimase kohtumisega ning võiduga tõusti esimesele kohale (48 p). Bigbankil on teisena 47 punkti ja Saaremaast ka mäng vähem peetud. Tartu klubi lõpetab põhiturniiri järgmisel nädalavahetusel TalTechi vastu. Tabeli kolmandat positsiooni hoiab Läti klubi RTU/Robežsardze 43 punktiga.

Põhiturniiri viimased matšid peetakse 15.-17. veebruaril.