Žalgiris võitis Panathinaikost, Madridi Real sai üllatuskaotuse ({{commentsTotal}})

Kaunase Žalgiris alistas koduväljakul Ateena Panathinaikose
Kaunase Žalgiris alistas koduväljakul Ateena Panathinaikose Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas lõpetas Leedu tippklubi Kaunase Žalgiris oma kolmemängulise kaotuste seeria, kui teenis koduväljakul võidu Ateena Panathinaikose üle tulemusega 82:69.

Avaveerandi järel jäi Žalgiris 13:19 kaotusseisu. Poolajapausiks suutis kodumeeskond Panathinaikosele kaks punkti lähemale tulla - 33:37. Seejärel pöörati mäng lõplikult enda kasuks. Kolmandal veerandil viskas Žalgiris 19 punkti Panathinaikose 14 vastu ning otsustaval veerandil juba 30 silma kreeklaste hiiu 18 vastu.

Žalgirise resultatiivseim oli 15 punktiga Aaron White. 13 silma lisas meeskonnale Marius Grigonis. Vastaste parim oli 14 punktiga Deshaun Thomas.

Madridi Real teenis võõrsil aga üllatuskaotuse tabeli 15. real paiknevalt meeskonnalt Buducnostilt, kellele alistuti skooriga 60:73.

Tabeliliidrina jätkab Fenerbahce. Teine on Madridi Real ja kolmas Moskva CSKA. Kaunase Žalgiris asub tabeli 11. real.

Anadolu Efes - Darussafaka 82:68
Buducnost - Madridi Real 73:60
Kaunase Žalgiris - Ateena Panathinaikos 82:69
Baskonia - Milano Olimpia 80:75