Vene ja Gran Canaria pidid tunnistama tabeliliidri kindlat paremust ({{commentsTotal}})

Gran Canaria - Fenerbahce
Gran Canaria - Fenerbahce Autor/allikas: EPA/Scanpix

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria sai Euroliigas suure kaotuse, kui kodusaalis jäädi alla tabeliliider Fenerbahcele 82:64.

Türgi meeskond võitis avaveerandi viie punktiga ja poolajaks saavutati juba 12-punktiline eduseis. Gran Canaria suutis küll kolmanda veerandi seitsme silmaga võita, kuid viimane veerand kaotati suurelt 13:26 ja lõppkokkuvõttes tuli leppida 18-punktilise kaotusega.

Võitjate parimana viskas Nikola Kalinic 16 punkti. Jan Vesely lisas 13 silma, Kostas Sloukas kümme. Gran Canaria resultatiivseim oli 21 punkti loopinud Kim Tillie. Siim-Sander Vene teenis mänguaega neli minutit ja punkte kirja ei saanud.

19 mängust 17 võitnud Fenerbahce on jätkab Euroliigas esikohal. Gran Canaria on kuue võiduga 14. tabelireal. Play-off'idesse pääsevad edasi kaheksa paremat.